Pustovanje je gotovo en najbolj priljubljenih praznikov tako pri otrocih kakor med odraslimi – prav gotovo se vsi veselimo radoživega vzdušja, zanimivih maškar, zabav, povork in nenadomestljivih pustnih dobrot.

V našem vrtcu je bilo veselo in pustno obarvano. Otroci iz modre in zelene igralnice so sodelovali na treh pustnih povorkah. Dalmatinci in Papagaji so se predstavili  na Fašenku po Tomaževsko, na Povorki slovenskih vrtcev na Ptuju in na Ormoškem fašenku.

Na pustni torek so pustne maškare obiskale varovance Doma starejših občanov – enota Sveti Tomaž, sprehodile so se po bližnji okolici vrtca in zaplesale pred občinsko stavbo. Pridružil se nam je tudi župan g. Mirko Cvetko. Sledilo je pustno rajanje v prostorih vrtca. Obiskali pa so nas tudi Kekec, Mojca, Pehta in prikupen zajec.

Nekaj naših pustnih utrinkov si lahko ogledate spodaj.