V sklopu prazničnega decembra smo se dotaknili dobrodelnosti, humanitarnosti in vedno manj cenjene vrednote- pomagati potrebnim. Otroci so si v ponedeljek ogledali slikovno predstavitev in razliko med našim življenjem in življenjem tistega, kateri bi si mogoče pod smrečico zaželel kos kruha ali toplo odejo.

Ves teden smo zbirali oblačila, ki jih otroci več ne potrebujejo ter so jih pripravljeni podariti.

Vse naše zbrane prispevke smo zavili v lična darila in karavana se je podala proti sedežu Karitasa v Svetem Tomažu.

DSCN4334   DSCN4340

Pričakale so nas prostovoljke, ki so bile izredno vesele naše geste.

DSCN4341   DSCN4345

Ogledali smo si notranjost-veliko zanimivih oblačil, tudi zvezki in šolske potrebščine bi se našli.

Najmočnejši pa so seveda pomagali raztovoriti naš voziček.

DSCN4354 DSCN4355 DSCN4357

“OTROCI ZA OTROKE” –  in v tem  duhu solidarnosti, sprejemanja drugačnosti in spoštovanja vzgajajmo naše otroke, saj je to edina dobra naložba v prihodnost.