Letošnji Teden otroka poteka od 1. do 7. oktobra. Osredotočili se bomo na pomen kvalitetnega preživljanja prostega časa.  To je tisti čas, ki si ga otroci lahko organizirajo po svoje, ko iščejo tisto, kar jih veseli in navdušuje. Se družijo s prijatelji in razvijajo svoje socialne kompetence, pridobivajo izkušnje iz sveta okoli njih med plezanjem po drevesih, na košarkarskih in nogometnih igriščih, pa tudi na sprehodu po gozdu ali bližnjem travniku. Družine spodbujamo, da se čim večkrat »prostočasijo« skupaj in da starši kdaj pa kdaj v svoj dom spustijo tudi dolgčas.

Dejavnosti, ki se odvijajo v našem vrtcu:

Ponedeljek, 1. 10. 2018

–         Pravljica s knjižničarko go.  Majdo Hebar (v Knjižnici Sveti Tomaž)

Torek, 2. 10. 2018

–         Sprostimo se …

Sreda, 3. 10. 2018

–         Kamišibaj ; Se lahko igram s tabo (K. Reider)

Četrtek, 4. 10. 2018

–         Joga za najmlajše z go. Tatjano Baligač – vaditeljico joge  

Petek, 5. 10. 2018

dav

dav

dav

ptr

  • Fotografske delavnice; (Simona Zemljič)
  •  Sadno presenečenje

Vzgojni tim: Mateja Vajda, Milena Vajda

 

 

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: